Toimisto

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy
Palokuja 4
00750 Helsinki
asiakaspalvelu@isannointitapuli.fi
09 350 7720

Ma 8–17
Ti-to 8–16
Pe 8–15
Kirkollisten juhlapyhien aattoina suljemme klo 14

Toimiston ollessa suljettuna
24h huoltopäivystys 0400 464 895

Henkilökunta

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy Kimmo Leinonen

Toimitusjohtaja, isännöitsijä

Kimmo Leinonen

kimmo.leinonen@isannointitapuli.fi

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy Isännöitsijä Hannu Huhta. Kuva: Pinja Bruun

Isännöitsijä

Hannu Huhta

040 754 2820
hannu.huhta@isannointitapuli.fi

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto isännöitsijä Mika Tuominen. Kuva: Pinja Bruun

Isännöitsijä

Mika Tuominen

040 595 4714
mika.tuominen@isannointitapuli.fi

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy Maria Malmsten. Kuva: Pinja Bruun

Asiakaspalvelu, laskutus

Maria Malmsten

09 350 7720
asiakaspalvelu@isannointitapuli.fi

Tapulin Huolto Oy Petteri Kakko. Kuva: Pinja Bruun

Työnjohtaja, kiinteistönhoitaja

Petteri Kakko

huoltomiehet@tapulinhuolto.fi

Tapulin Huolto Oy Mika Bergman. Kuva: Pinja Bruun

Huolto

Mika Bergman

huoltomiehet@tapulinhuolto.fi

Kirjanpito, vastikevalvonta, lainat

Nea Almgren / Axel Tilit Oy

nea.almgren@axeltilit.fi

Palkkiot

Sari Puonti / Axel Tilit Oy

sari.puonti@axeltilit.fi

Tarvitsetko apua? Onko sinulla kysyttävää?

SAA OLLA YHTEYDESSÄ