Toimisto

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy
Palokuja 4
00750 Helsinki
asiakaspalvelu@isannointitapuli.fi
09 350 7720

Toimistomme asiakaspalveluajat ovat:

ma         klo 8.00–17.00
ti           klo 8.00–16.00
ke          klo 8.00–16.00
to           klo 8.00–16.00
pe          klo 8.00–15.00

Kirkollisten juhlapyhien aattoina suljemme klo 14

Toimiston ollessa suljettuna
24h huoltopäivystys 0400 464 895

Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Jarno Ruusala

jarno.ruusala@isannointitapuli.fi

 

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy Isännöitsijä Hannu Huhta. Kuva: Pinja Bruun

Isännöitsijä

Hannu Huhta

040 754 2820
hannu.huhta@isannointitapuli.fi

Isännöitsijä

Janne Koiranen

040 595 4714
janne.koiranen@isannointitapuli.fi

IsännöintiTapuli / Tapulin Huolto Oy Maria Malmsten. Kuva: Pinja Bruun

Asiakaspalvelu, laskutus

Maria Malmsten

09 350 7720
asiakaspalvelu@isannointitapuli.fi

Tapulin Huolto Oy Petteri Kakko. Kuva: Pinja Bruun

Työnjohtaja, kiinteistönhoitaja

Petteri Kakko

huoltomiehet@tapulinhuolto.fi

 

Tapulin Huolto Oy Mika Bergman. Kuva: Pinja Bruun

Kiinteistönhoitaja

Mika Bergman

huoltomiehet@tapulinhuolto.fi

 

Kirjanpito, vastikevalvonta, lainat

Nea Almgren / Axel Tilit Oy

nea.almgren@axeltilit.fi

Palkkiot

Sari Puonti / Axel Tilit Oy

sari.puonti@axeltilit.fi

Tarvitsetko apua? Onko sinulla kysyttävää?

SAA OLLA YHTEYDESSÄ